Duman-Herşeyi Yak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Duman-Herşeyi Yak

Mesaj tarafından kartanesi Bir Salı Mart 04, 2008 10:31 pm

intro: Dm C Bb Dm,Dm C Bb Dm son: Gm Bb A Dm

Dm C Bb

Beni yak kendini yak her şeyi yak

Dm C Bb

Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak

A Bb

İster öp okşa istersen öldür

Gm A

Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk

Gm Bb Dm

Dm C Bb

Seni içime çektim bir nefeste

Dm C Bb

Yüreğim tutuklu göğsüm kafeste

A Bb

Yanacağız ikimizde ateşte

Gm A

Bir kıvılcım yeter hazırım bak

Gm Bb Dm

G F Dm

Dm Gm Bb A Gm Dm

Allahım allah ım ateşlere yürüyorum

Dm Gm Bb A Gm Dm

Allah ım acı ile aşk ile büyüyorum

Dm C Bb

Beni yor hasretinle sevginle yor

Dm C Bb

Sevgisizlik ayrılıktan daha zor

A Bb

Dilediğin kadar acıt canımı

Gm A

Yokluğunda varlığında yetmiyor

Gm Bb Dm

Yokluğunda varlığında yetmiyor
kartanesi
Moderator
Moderator

Kullanıcı profilini gör http://www.google.com

Geri: Duman-Herşeyi Yak

Mesaj tarafından sezeer Bir Salı Mart 04, 2008 11:50 pm

Saolasın Smile

Mevki benim toplumumun çelişkisidir.Gücün,güce duyulan açlığın içinde kısıtlanması..Güç ihanetle kazanılır ve güce sahip olana karşı ihaneti davet eder.Menzoberranzanın en kudretlileri,günlerini sırtlarını bulacak hançere karşı arkalarını kolaçan ederek geçirirler.Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir

-Drizzt Do'Urden

sezeer
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Kullanıcı profilini gör http://www.narko.zforum.biz

Mesaj tarafından RoLL Bir Çarş. Mart 05, 2008 6:31 pm

Dl bm bilmem ne cm f b çok güzel akorlarmış canım Very Happy Eline sağlık..

RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Kullanıcı profilini gör http://narko.zforum.biz

Mesaj tarafından sezeer Bir Çarş. Mart 05, 2008 10:00 pm

ehuhh deme ya hiç anlamıorum Very Happy

kartanesi sen anlıo musun? Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Bak ne güzel oldu Very Happy

Mevki benim toplumumun çelişkisidir.Gücün,güce duyulan açlığın içinde kısıtlanması..Güç ihanetle kazanılır ve güce sahip olana karşı ihaneti davet eder.Menzoberranzanın en kudretlileri,günlerini sırtlarını bulacak hançere karşı arkalarını kolaçan ederek geçirirler.Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir

-Drizzt Do'Urden

sezeer
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Mesaj tarafından kartanesi Bir Perş. Mart 06, 2008 2:46 pm

Evet anlıyorum.Ben gitar çalabiliyorum.
kartanesi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından RoLL Bir Perş. Mart 06, 2008 8:25 pm

kartanesi demiş ki:Evet anlıyorum.Ben gitar çalabiliyorum.

Çalarıs bi gün ne dersin...Süet pek yakında sabır pls Very Happy

RoLL
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Kullanıcı profilini gör http://narko.zforum.biz

Mesaj tarafından sezeer Bir Perş. Mart 06, 2008 10:31 pm

hımm akustik mi klasik mi elektro mu hangisi

-Drizzt Do'Urden

sezeer
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Mesaj tarafından kartanesi Bir Cuma Mart 07, 2008 2:03 pm

Klasik
kartanesi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından sezeer Bir Cuma Mart 07, 2008 2:43 pm

tmm Smile neleri calabiliosun

-Drizzt Do'Urden

sezeer
NaRKoZ AdmiN
NaRKoZ AdmiN

Mesaj tarafından kartanesi Bir Cuma Mart 07, 2008 7:19 pm

Gesi Bağları azcık çalabiliyorum.
kartanesi
Moderator
Moderator